EVAK PUMPS V4S-2M13, 230V, 0.55kW, 30m kabelu + Sline20

Kód: 1315
Neohodnoceno
Značka: EVAK PUMPS
17 725 Kč 14 648,76 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti

Ponorná celonerezové čerpadla EVAK jsou vyrobena kompletně z korozivzdorné a abrazivzdorné oceli pomocí nejmodernější technologie. Jsou vyráběna dle nejmodernějších standardů pro dosažení vysoké účinnosti, maximální úspory energie a velmi dlouhé životnosti. Jsou určena pro čerpání čisté vody o teplotě až 60°C a s obsahem jemných plovoucích písků do objemového podílu 50g/m3.

Speciální sada s ochranou proti chodu nasucho, s vypínačem, nadproudovou ochranou a rozběhovým kondenzátorem je součástí dodávky. Akční sada.

Vlastnosti, konstrukce

Hydraulická část

Kompletně z nerezové oceli
Zabudovaná plovoucí klapka
Zcela hladné bezpečností úchytky
V souladu se standardem NEMA 4
Vysoce kvalitní hřídelová pouzdra s minimálním třením
Oběžná kola z nerezové oceli vysoce odolná proti opotřebení
Nerezové a přesně navržené difuzory pro optimalizaci výkonu
Integrovaný filtr z nerezové oceli chránící čerpadlo před nasátí písku a dalších nečistot

MOTORY

Čerpadla jsou dodávána buď jako samostatné hydrauliky nebo jako kompletní soustrojí s ponornými motory řady 4OM (PM Technology). Sestava dodávána se standardním kabelem 30m (jiné délky na požadavek). Kabely jsou k motoru připojeny pomocí odnímatelných konektorů, díky tomu je výměna kabelu velmi rychlá a jednoduchá. Vždy je možno dodat na požadavek i soustrojí s jakýmkoliv nestandardními délkami kabelů (na vyžádání). Akčí set zahrnuje jistíví pane S-line, který obsahuje rozběhový kondenzátor, hlavní vypínač, tepelnou pojistku a ochranu proti chodu nasucho bez nutnosti použití sond.

POUŽITÍ

Ideální do vrtů s malou vydatností. Skříň obsahuje i přepínací konatakt, kde je možno zapojit plovák a řídit dopouštění externí nádrže. Na požadavek Vám rádi poradíme s podrobnou instalací a zapojením

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: